Veri Politikasındaki amaçlarla sınırlı mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Veri Politikamızı inceleyebilirsiniz.
#200.00 TL Üzeri Ücretsiz kargo


Hizmet Manifestosu

Müşterilerimiz en öncelikli varlık sebebimizdir ve tüm çalışanlarımız bu bilinçle faaliyetlerini yürütecektir.

Ürün portföyümüzü ve hizmetlerimizi müşterilerimizin şimdiki ve gelecekteki ihtiyaçlarını tespit ederek oluşturacağız.

Şirketimiz, müşterilerine beklentilerinin ötesinde, yüksek kalitede ve standartta hizmet vermekle yükümlüdür.

Tüm Güney Diş çalışanları müşterinin başka bir firma müşterisi veya ürünün kullanıcısı olduğuna bakmadan en iyi hizmeti   sunacaktır.

En temel sermayemiz Müşteri Memnuniyeti olacaktır. Ürün ve hizmeti sattıktan sonra dahi müşterimizi memnun etme çabası içinde olacağız. Memnun edilmiş müşterinin şirketimize yeni müşteriler kazandıracağının bilincinde olacağız.

Rakiplerimizin her zaman önünde yer almak için şirketimiz bünyesindeki her türlü konuda sürekli iyileştirmeler yapacağız. Yaptığımız bu iyileştirmeler ile pazarda rekabet üstünlüğü sağlayıp müşterilerimiz için fark yaratacağız.

İlke ve prensiplerimizden taviz vermeden ve duygusallığa kapılmadan her zaman işimizin gereğini yapacağız. Müşterilerimizin her türlü konuda işlerini takip etmek, bilgi almak ve şikayet etmek hakları olduğunu unutmayıp gerekli hizmeti en iyi şekilde sunmaya devam edeceğiz.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *